Mobilní pódia

Rozměry mobilních pojízdných pódií k pronájmu

Pojízdná mobilní pódia pronajímáme ve čtyřech základních variantách a to s rozměry pódií:
6×8 m, 7×7,5 m a 6×4 m.

Výhody pojízdného skládacího mobilního pódia

Nespornou výhodou těchto mobilních pojízdných pódií je snadná a velmi rychlá stavba. Ke stavbě pojízdného mobilního rozkládacího pódia stačí pouze jeden technik a pomocník, což zároveň výrazně snižuje náklady na realizaci celé stavby pódia. Pojízdná mobilní pódia lze stavět i na mírně nerovných terénech, jedinou podmínkou pro postavení mobilního pódia je dostupnost vozidlem na místo určení. Jednou z výhod je, že na pódium-přívěs se dá naložit další materiál k převozu, např. malé ozvučení apod.

Pronájem pojízdného mobilního rozkládacího pódia

Pojízdné mobilní pódium je ideální variantou pro reklamní a propagační mobilní akce, road show atd., kde se na cenu a rychlost stavby klade velký důraz.

Náhled mobilní-podium-6x8

Náhled
mobilní-podium-6×8

Pojízdné mobilní pódium  – 8×6 m

Mobilní pojízdné pódium Startproduction 8×6 je českým výrobkem, který byl navržený na základě dlouholetých zkušeností v oboru zajišťování technického zázemí kulturních akcí.

Náhled mobilni-podium-7x7,5

Náhled
mobilni-podium-7×7,5

Pojízdné mobilní pódium – 7×7,5 m

Toto mobilní pódium 7×7,5 mvhodné pro reklamní mobilní road show, politické kampaně, jako zázemí pro menší a středně velké kulturní události, jako mobilní tribuna atd.

Náhled mobilni-podium-6x4

Náhled
mobilni-podium-6×4

Pojízdné mobilní pódium- 6×4 m

Mobilní pódium Startproduction 6×4 je vhodnou variantou zastřešení mobilního jeviště tam, kde jsou minimální požadavky na jeho velikost.