O nás

SOUČASNOST

Disponujeme moderní technikou a materiálem pro komplexní zajištění akcí jakéhokoliv rozsahu a zaměření na profesionální úrovni. Zajišťujeme pronájem a realizaci ground supportových systémů a exteriérových zastřešení, pódií a tribun, pártystanů, ozvučovací, osvětlovací a audiovizuální techniky, tanečních parketů, mobilního vytápění, elektrocentrál a pronájem inventáře. Na českém trhu jsme hlavním dodavatelem mobilních pojízdných pódií a jednou z našich výlučných specialit je realizace pódií atypických tvarů.

Zajišťujeme také návrhy a výrobu dekorací i realizaci veškerého ostatního technického zázemí kulturních, sportovní, společenských, firemních i jiných událostí.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme maximálně individuálně. Každou akci plánujeme a realizujeme přesně na míru konkrétním podmínkám a požadavkům, a to od prvotního nápadu, přes návrhy a kalkulace až po realizaci „na klíč“, včetně dopravy, nebo poradenské a projekční činnosti. Dvacet tři let praxe, vlastní materiál a technika ve vlastních skladech, flexibilní produkce, zkušení technici a v neposlední řadě zapálení pro věc z nás dělá opravdu významného hráče v oboru.

Okoř-část flotily

 

Projekt PE-PER

 

Měřítkem úspěchu je míra spokojenosti zákazníka

NÁŠ TÝM

 • 602 577 563
  KAREL
  Karel Bezušek
  MAJITEL
  karel@startproduction.cz
 • 777 577 563
  PATRICIE
  Mgr. Patricie Rajmonová
  PRODUKCE
  startproduction@startproduction.cz
 • 728 854 502
  NIKOLA
  Nikola Mileusnić
  PRODUKCE
  Nikola@startproduction.cz
 • 724 566 466
  KLÁRA
  Klára Macková
  PRODUKCE
  kancelar@startproduction.cz
 • 727 878 078
  MARTIN
  Martin Veles
  VIDEO
  video@startproduction.cz
 • 604 986 048
  Zdeněk
  Zdeněk Moučka
  PRODUKCE
  zdenek@startproduction.cz
 • 602 329 089
  Miky
  Mikuláš Krutský
  ZVUK
  zvuk@startproduction.cz

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ