rental zápůjčky

PŮJČOVNA

Půjčujeme zejména pódiové segmenty Nivtec i ostatní součásti pódií, jako jsou nohy, zábradlí nebo schody. Dále půjčujeme hliníkové příhradové nosníky (truss) Litec, Libera a TAF. Půjčujeme také taneční parkety a baletizol, mobilní vytápění a elektrocentrály, párytstany, disponujeme širokým sortimentem inventáře a mobiliáře. 

Kompletní sertiment materiálu najdete na stránce Technika a příslušných podstránkách.

PROVOZNÍ DOBA :       PONDĚLÍ – PÁTEK      8:00 – 17:00

 • 776 577 563
  sklad: pódiová technika
  Stanislav Hudáček
  Skladník
  sklad@startproduction.cz
 • 721 808 964
  sklad: zvuk, světla, projekce
  Robert Chrtek
  Skladník
  robert@startproduction.cz

VÝHODY :

Ceny komponentů k zapůjčení jsou oproti cenám standardního pronájmu výrazně nižší. Přijede-li si zákazník do našeho skladu, kde si materiál osobně vyzvedne a zároveň také vrátí, odpadají nám jako pronajímateli souběžné náklady na produkci, logistiku, čištění materiálu, zajištění techniků, atd.

Jestli je vaší hlavní prioritou snížení nákladů na možné minimum, tak neváhejte a využijte služby půjčovny materiálu Start Production.

VÝPŮJČNÍ PODMÍNKY :

Každý zákazník osobně zodpovídá za stav vráceného materiálu oproti svému podpisu. Materiál si je možné zapůjčit v našich skladech v místě sídla naší firmy kdykoli během výše uvedené provozní doby, mimo uvedené termíny po osobní domluvě s naším skladníkem.

UPOZORNĚNÍ :

Některé komponety lze zapůjčit pouze vyškoleným osobám! V některých případech lze zaškolit při přebírání materiálu na místě.

ZPĚT NA SLUŽBY

Pro konkrétní informace o dodacích podmínkách, ceně, termínech a podobně, nás neváhejte kontaktovat.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ