dekorace scény


000_1x1_G_stany_IMG_3859
Jednou z našich dalších činností v oblasti technického zajištění různých akcí je návrh, výroba a realizace dekorací a dekorativních prvků jevištních scén.
Scénické dekorace jevišť a pódií nabízíme jak samostatně, tak jako komplexní službu k námi pronajímaným pódiím, ground supportům nebo mobiliáři.
Design a funkčnost dekorace scény
Při návrhu bereme v úvahu dva hlavní faktory, které ovlivňují dobrý výsledek, a to design a funkčnost dekorace. V našich návrzích proto důsledně dbáme na dodržování zásad, které umožní plné využití scény. Realizujeme scény od nejjednodušší až po ty nejkomplikovanější.
Dekorace, skirting a povrchy
Nedílnou součástí každé jevištní scény bývá základní odekorování jeviště (skirting) a pokládka koberce. Dekorujeme nejčastěji přehlídková mola, látkové sametové horizonty, dekorační výkryty sálů a látkové předěly sálů a hal.000_1x1_SVETL_20080718 Mezinárodní hudební festival, Český Krumlov_02 Zajišťujeme také výrobu dekorací „na míru“ podle i těch nejnáročnějších požadavků zákazníka nebo architekta. Vyrábíme a instalujeme jevištní kulisy, výkryty, dekorace scén pro konkrétní vystoupení nebo show atd. Poskytujeme 3D návrhy dekorací a scén pro přehlídková mola, koncerty apod.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

 

 

 

IMG_0188

Final002

Final003