Standardní podia

Pronájem pódií Nivtec Flexibel ®

K pronájmu a stavbě pódií, tribun a tanečních parketů používáme v současné době nejpokročilejšípódiový systém německé firmy Nivtec Flexibel ®. Jsme jedním z hlavních prodejců a pronajímatelů Nivtec systému v České republice.

Z čeho se pódium NIVTEC skládá

Pódiové desky (praktikábly) NIVTEC jsou tvořeny základními segmenty o rozměru 2×1 m. Díky pódiovému systému pero-drážka a unikátnímu aretačnímu systému nejsou potřeba žádné spojovací elementy ani nářadí, což urychluje stavbu pódia na možné maximum. Kromě standardních desek lze pódium doplnit o atypické díly pódia, jako jsou např. ocelové rošty vhodné pro fireshow, nájezdové rampy nebo průhledné praktikábly atd.

Běžnou součástí stavby pódia nebo mola bývá také základní dekorace jeviště (scirting) a pokládka koberce.

Výšky nabízených pódií NIVTEC

Pódia dodáváme ve standardních výškách od 10 cm do výšky 2,5 m.
Základní výšky pódií Nivtec jsou 20, 30, 40, 60, 80, 100, 120, 150, 180 a 220 cm. Dosažení výšky mezistandardními velikostmi nohou pódií je možné pomocí vytáčecích patek. K pódiím pronajímáme také schody různých šířek.

Variabilita pronajatého pódia

Realizace pronájmu pódií s výškou přesahující 2,5 m je možná dle rozsahu, po osobní domluvě a na základě obhlídky místa akce. Za pomocí systému Nivtec Flexibel ®a díky široké škále atypických desek pódia, které jsou na českém trhu výlučně naší specialitou, jsme schopni postavit pódium téměř jakéhokoliv tvaru.

V konečném důsledku je náš zákazník v tomto ohledu limitován pouze technologickou reálností stavby pódia a svou vlastní fantazií.

Důležité upozornění!

Přesahuje-li výška pódia 80 cm, je z bezpečnostních důvodů realizace možná pouze včetně zábradlí na zadní a bočních stranách (viz. foto).

S návrhem nejvhodnější varianty pódia vám rádi poradíme.

Více také na webu výrobce pódií Nivtec Flexibel www.nivtec.com.