English
 
Startproduction - Pronajímáme – pódia, mola, mobilní pódia, partystany, davové zábrany, ground support konstrukce, mobilní vytápění a další.
 

Skládací prodejní reklamní stánky a přístřešky

Tip na použití stánků

Stánky lze využít i jako zastřešní vchodů do sálů pro akce, kuřácké prostory, jako zázemí cateringu, zakrytí režie zvukaře a osvětlovače apod.

Skládací prodejní stánek 5x5 m

Skládací prodejní reklamní stánek 5 x 5 m

Skládací prodejní stánek nabízíme v základní barevné variantě modré a bílé. Možnost doplnění o šedé, bílé a průhledné bočnice(plně kompatibilní s bočnicemi party stanů). Délka stavby stánku je cca 35 minut. Zapotřebí je min. dvou techniků na stavbu. Po zaškolení si lze stánek u nás i osobně zapůjčit.

více fotek

Skládací prodejní reklamní stánek 4x4 m

Skládací prodejní reklamní stánek 4 x 4 m

Skládací prodejní stánek nabízíme v základní barevné variantě modré a bílé. Možnost doplnění o modré a bílé bočnice . Stánek je tzv. nůžkovitého typu. Velkou výhodou tohoto stánku je velmi rychlá stavba. Délka stavby je cca 1-5 minut. Zapotřebí pouze jeden technik na stavbu. Po zaškolení si lze stánek u nás i osobně zapůjčit.

více fotek

Skládací prodejní reklamní stánek 3x3 m

Skládací prodejní reklamní stánek 3 x 3 m

Skládací prodejní stánek nabízíme v základní barevné variantě modré. Možnost doplnění o modré bočnice. Stánek je tzv. nůžkovitého typu. Velkou výhodou tohoto stánku je velmi rychlá stavba. Délka stavby stánku je cca 1-5 minut. Zapotřebí je pouze jeden technik na stavbu. Stánky lze k sobě připevnit a rozšířit tak půdorys vždy o 3x3 m tj. na 3x6 m, 3x9 m atd. Pro efektivní napojení stánků máme k dispozici mezistánkové okapy. Po zaškolení si lze stánek u nás i osobně zapůjčit.

více fotek

Skládací dřevěný prodejní stánek s PVC plachtou

Dřevěný prodejní stánek

Tento dřevěný prodejní stánek nabízíme v základní barevné variantě béžové. Stánek je celodřevěný s horní PVC plachtou. Po zaškolení si lze stánek u nás i osobně zapůjčit.

více fotek
 
 

© Startproduction s.r.o. 2015 Je úterý, 1.prosince 2015, 21:04 hod. | domů | kontakt | zpět | nahoru |