Partneři

  Úvod » Partneři

Kromě firem a institucí uvedených na stránce Podporujeme dále uvádíme odkazy na řadu tematických firem z oblasti produkce, zábavných atrakcí či agentur:

Připravujete koncert nebo velkou akci a potřebujete pomocí skenování otevřených prostorů zjistit, jaká je kapacita a možnosti areálu? Tímto se věnuje firma Progeo Data z Jihlavy.

Kromě baletizolu se u některých akcí nebo produkcí hodí i využití vinylu. Vinylové podlahy a vše kolem si vyberete v prodejně Šujan ve městě Most, který je z Prahy nedaleko.

Firemní teambuildingové akce Vám připraví na míru zábavní Agentura Říha.

Potřebujete poradit, jak se obléct třeba na svatbu? K tomu slouží módní stylista. Šárku Pěnkavovou z Olomouce můžeme jen doporučit.

Zajímá vás, jak začít běhat? Vše o běhu, výživě a vybavení se dozvíte na specializovaném serveru o zdravém životním stylu Běháme.cz.

Máte stejně jako my náročné zaměstnání, které vyžaduje maximální nasazení při řešení různých náročných problémů? Na e-shopu Mitolife najdete osvědčený balíček doplňků stravy pro manažery za výhodnou cenu.

Potřebujete ošetřit své smluvní závazky profesionální cestou a z pohodlí vašeho domova? Pak vám doporučujeme službu sepsání smlouvy online od advokátní kanceláře JUDr. Jana Svobody.

Hana Lang je nutriční terapeut působící v Praze a specializuje se na provádění testů potravinových alergií a podle nich nastavuje individuální protizánětlivou stravu.

Roubenka Štěpánka nabízí ubytování na Vysočině v soukromí. V nově postavené roubence je skvělé trávit letní i zimní dny. Na dovolenou po ČR a objevování Vysočiny ideální!

Půjčovna pivních setů a párty stanů a dalšího venkovního mobiliáře na Moravě u společnosti Adam velkoobchod.

12V odpařovací chladič vzduchu je ideální na vaše výlety karavanem, ale i firemní konference nebo akce.

Prodej uhlí Uničov a v okolí na prodejně Mafila Stav. Mají dobré ceny a personál, který poradí.

Tapetování Praha od PROFEX tapetářů je zárukou kvality. Profesionální služby a zkušenost pana Pecháčka.

Vybavení na azbest jako je postřik na eternit, respirátory FFP3, big bagy nebo dekontaminační komory nakoupíte od firmy Removal na www.puresolutions.cz.

zavolejte nám
+420 222 716 604
nebo napište nezávazný dotaz →