Partneři

  Úvod » Partneři

Kromě firem a institucí uvedených na stránce Podporujeme dále uvádíme odkazy na řadu tematických firem z oblasti produkce, zábavných atrakcí či agentur:

Máte od nás objednané ozvučení, osvětlení či pódium na Váš koncert, přehlídku, firemní akci? Pak Vás může i zajímat doprovodný program na akce, které na míru zajišťuje zkušená zábavní agentura.

Připravujete koncert nebo velkou akci a potřebujete pomocí skenování otevřených prostorů zjistit, jaká je kapacita a možnosti areálu? Tímto se věnuje firma Progeo Data z Jihlavy.

Kromě baletizolu se u některých akcí nebo produkcí hodí i využití vinylu. Vinylové podlahy a vše kolem si vyberete v prodejně Šujan ve městě Most, který je z Prahy nedaleko.

Firemní teambuildingové akce Vám připraví na míru zábavní Agentura Říha.

Chcete si užívat v tropickém ráji Floridy? Vhodné reality usa najdete u realitní kanceláře Florida Club, která se specializuje na nemovitosti na Floridě.

Zorbing Praha – originální zážitek jako dárek.

Kosmetika Most – JH Ateliér se zabývá manikůrou i kompletními kosmetickými službami pro přípravu na svatby, módní přehlídky či další důležité společenské akce.

Odpočiňte si na chvilku od práce a zamilujte se do rybaření. Rybářský spolek Brno vám umožní vyřídit si všechna potřebná povolení a rybařit v jejich revírech.

zavolejte nám
+420 728 854 502

CLOSE
CLOSE