Partneři

  Úvod » Partneři

Kromě firem a institucí uvedených na stránce Podporujeme dále uvádíme odkazy na řadu tematických firem z oblasti produkce, zábavných atrakcí či agentur:

Máte od nás objednané ozvučení, osvětlení či pódium na Váš koncert, přehlídku, firemní akci? Pak Vás může i zajímat doprovodný program na akce, které na míru zajišťuje zkušená zábavní agentura.

Připravujete koncert nebo velkou akci a potřebujete pomocí skenování otevřených prostorů zjistit, jaká je kapacita a možnosti areálu? Tímto se věnuje firma Progeo Data z Jihlavy.

Kromě baletizolu se u některých akcí nebo produkcí hodí i využití vinylu. Vinylové podlahy a vše kolem si vyberete v prodejně Šujan ve městě Most, který je z Prahy nedaleko.

Firemní teambuildingové akce Vám připraví na míru zábavní Agentura Říha.

Potřebujete poradit, jak se obléct třeba na svatbu? K tomu slouží módní stylista. Šárku Pěnkavovou z Olomouce můžeme jen doporučit.

Chcete si užívat v tropickém ráji Floridy? Vhodné reality usa najdete u realitní kanceláře Florida Club, která se specializuje na nemovitosti na Floridě.

Zorbing Praha – originální zážitek jako dárek.

Kosmetika Most – JH Ateliér se zabývá manikůrou i kompletními kosmetickými službami pro přípravu na svatby, módní přehlídky či další důležité společenské akce.

Odpočiňte si na chvilku od práce a zamilujte se do rybaření. Rybářský spolek Brno vám umožní vyřídit si všechna potřebná povolení a rybařit v jejich revírech.

Zajímá vás, jak začít běhat? Vše o běhu, výživě a vybavení se dozvíte na specializovaném serveru o zdravém životním stylu Běháme.cz.

Máte stejně jako my náročné zaměstnání, které vyžaduje maximální nasazení při řešení různých náročných problémů? Na e-shopu Mitolife najdete osvědčený balíček doplňků stravy pro manažery za výhodnou cenu.

Potřebujete ošetřit své smluvní závazky profesionální cestou a z pohodlí vašeho domova? Pak vám doporučujeme službu sepsání smlouvy online od advokátní kanceláře JUDr. Jana Svobody.

Hana Lang je nutriční terapeut působící v Praze a specializuje se na provádění testů potravinových alergií a podle nich nastavuje individuální protizánětlivou stravu.

TG Czech s.r.o. patří již více než 10 let mezi nejvýznamnější dodavatele slitiny titanu i ocelí pro ČR i evropský trh.

Roubenka Štěpánka nabízí ubytování na Vysočině v soukromí. V nově postavené roubence je skvělé trávit letní i zimní dny. Na dovolenou po ČR a objevování Vysočiny ideální!

Půjčovna pivních setů a párty stanů a dalšího venkovního mobiliáře na Moravě u společnosti Adam velkoobchod.

12V odpařovací chladič vzduchu je ideální na vaše výlety karavanem, ale i firemní konference nebo akce.

zavolejte nám
+420 222 716 604
nebo napište nezávazný dotaz →