Koberce

  Úvod » Prodej » Koberce

Koberce

Prodáváme koberce pro pokládku na pódia, jeviště, mola, ale i do komerčních a obytných interiérů.

Koberce mají hned několik výhod, díky kterým jsou jasnou volbou:

 1. Koberce poskytují měkký a pohodlný povrch pro chůzi, který je příjemný i na dotek. Tlumí dopady a poskytují komfortní plochu i pro děti, např. v divadelních nebo uměleckých kroužcích.
 2. Pomáhají absorbovat zvuky, což zlepšuje akustiku místnosti a snižuje ozvěny.
 3. Koberce jsou výbornou tepelnou izolací, což znamená, že jsou teplé na dotek – díky nim se při hraní divadla nebo na dalších jevištích hlavně v chladnějších zimních měsících dále zvyšuje komfort všech účastníků.
 4. Koberce mohou být důležitým prvkem designu interiéru a přidají do místnosti pohodlí, styl a atmosféru. Existuje mnoho vzorů, barev a textur, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje záměru divadelního představení nebo celého prostoru.
 5. Koberce jsou navíc schopny zachytit prach, alergeny a ostatní nečistoty, což pomáhá udržovat čistší a zdravější vzduch v místnosti. Je však důležité koberce pravidelně čistit, aby se tyto nečistoty pravidelně odstraňovaly.
 6. Snadnost údržby – koberce stačí jen vysávat, v případě zátěžových koberců je možné je i snadno čistit tekutými prostředky pro odstranění skvrn.

Katalogy koberců ke stažení:

Katalog koberců

Katalog Revexpo

 Cena

na vyžádání Kč

  Máte dotaz?

  captcha

  Jsem si vědom/a, že vyplněním kontaktního formuláře poskytuji správci údajů START PRODUCTION S.R.O. své osobní údaje, které bude správce zpracovávat na základě oprávněného zájmu, tj. zajištění služby.

  Mohlo by Vás dále zajímat:

  zavolejte nám
  +420 222 716 604
  nebo napište nezávazný dotaz →