Segmenty Nivtec

  Úvod » Prodej » Segmenty Nivtec

Segmenty Nivtec

Pódiové desky NIVTEC jsou tvořeny základními segmenty o rozměru 2×1 m. Deska Nivtec je tvořena hliníkovým rámem se speciálním profilem (pero a drážka) s integrovaným zamykacím systémem a protiskluzovou, vodě odolnou překližkou. Díky unikátnímu aretačnímu systému nejsou potřeba žádné spojovací elementy ani nářadí, což urychluje stavbu pódia na možné maximum.

Pronájem podií

Pódia dodáváme ve standardních výškách od 10 cm do výšky 2,5m. Nohy se umístí do rohu desky, kde je otvor o rozměru 48,3 mm x 4 mm a jsou jednoduše zajištěny páčkou. Systém pero-drážka umožňuje snadné napojování desek. Tento mechanismus vede k silnému a bezpečnému spojení celého pódia.

Kromě standardních desek lze pódium doplnit o atypické díly pódia, jako jsou např. ocelové rošty vhodné pro fireshow, nájezdové rampy nebo průhledné desky atd.

Důležité upozornění!

Přesahuje-li výška pódia 80 cm, je z bezpečnostních důvodů realizace možná pouze včetně zábradlí na zadní a bočních stranách.

S návrhem nejvhodnější varianty pódia vám rádi poradíme.

Více také na webu výrobce pódií Nivtec Flexibel www.nivtec.com.

 Cena

na vyžádání Kč

  Máte dotaz?

  captcha

  Jsem si vědom/a, že vyplněním kontaktního formuláře poskytuji správci údajů START PRODUCTION S.R.O. své osobní údaje, které bude správce zpracovávat na základě oprávněného zájmu, tj. zajištění služby.

  Mohlo by Vás dále zajímat:

  zavolejte nám
  +420 222 716 604
  nebo napište nezávazný dotaz →