Online eventy začínají mít stálé místo v našich každodenních životech. Staly se běžnou součástí marketingových strategií velkých i malých firem a můžou nám přinést nové možnosti. Online event může ušetřit peníze, čas i personál.

Nabízíme graficky a technologicky nejvyspělejší live streaming v 3D prostředí v profesionálním zeleném studiu včetně všech jeho náležitostí – pomoc s dramaturgií a režií, možnost postprodukce a animací, nabídka interakce s diváky a jejich zapojení do eventu.

Livestream z reálného prostředí

Těm, co dávají přednost reálnému prostředí, nabízíme možnost streamování přímo z lokace eventu. Živý přenos dokážeme odkudkoliv. Nabízíme také natáčení medailonků, představení společnosti, rozhovorů, podcastů včetně postprodukce.

Hybridní eventy

Hybridní eventy se stávají každodenní součástí a každý z nás si může vybrat, zda se akce zúčastní osobně nebo online.

Jsme Vám schopni zajistit technickou i dramaturgickou podporu během takové akce. Poradíme vám, jak nejlépe skloubit oba aspekty eventu tak, aby byl dynamický a zábavný jak prodiváky v sále, tak pro diváky u obrazovek.

Disponujeme kvalitním kamerovým zázemím i odbavovací technikou.

Naše zelené studio

Zobrazit všechny reference  


Máte zájem o virtuální a online řešení vašich eventů?

    captcha

    Jsem si vědom/a, že vyplněním kontaktního formuláře poskytuji správci údajů START PRODUCTION S.R.O. své osobní údaje, které bude správce zpracovávat na základě oprávněného zájmu, tj. zajištění služby.

    zavolejte nám
    +420 222 716 604
    nebo napište nezávazný dotaz →