Nabídka práce technické/ho produkční

  Úvod » Aktuality » Nabídka práce technické/ho produkční

21.02.2023

Baví tě svět eventů po technické stránce a chceš být součástí akcí jako je Jizerská 50, festivalu Mladí ladí jazz či Metronome a nebo VIP eventů pro velké české klienty? Jsi akční, umíš přijmout zodpovědnost a zvládáš dotahovat věci do konce? Tak zbystři, protože tohle může být nabídka právě pro tebe.

Naše společnost zajišťuje kompletní realizaci akcí jakéhokoli rozsahu, zaměření i stylu, a je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů v oblasti zajištění technického servisu kulturních akcí na českém trhu. Do svého týmu nyní hledáme novou posilu na pozici TECHNICKÝ/KÁ PRODUKČNÍ.

Hlavní náplň práce bude:

  • zodpovědnost za technickou realizaci akcí, a to od jejích počátku až do zdárného konce
  • vytváření cenových nabídek
  • sestavování technických řešení na míru
  • komunikace s klienty, techniky, muzikanty, zástupci kulturních zařízení (hotely, kluby, divadla apod.)
  • komunikace s technickými profesemi
  • sestavování časových plánů (logistika, instalace, odbavení apod.)
  • řízení technického týmu před akcí, během akce i po ní
  • finalizace vyúčtování akce

Požadované zkušenosti a znalosti:

  • praxe v oboru (rigging, světla, zvuk, video, dekorace)
  • výhodou je také praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky
  • technické znalosti oboru
  • znalost názvosloví a technických výrazů
  • základní znalosti odbavovacích systémů a pultů
  • řidičský průkaz sk. B
  • práce s PC
  • angličtina na komunikativní úrovni, znalost dalších jazyků výhodou

Požadované schopnosti:

  • časová flexibilita
  • komunikační schopnosti – schopnost vysvětlit technické řešení i netechnickému člověku
  • imunita proti stresu a únavě
  • znalost klientů a jiných subjektů v oboru výhodou
  • výhodou je také vyhláška 50, elektronické vzdělání a znalost 3D a grafických programů

Důležité vlastnosti uchazeče/ky:

  • komunikativnost, otevřenost a energičnost
  • přátelskost, upřímnost a férovost
  • ráznost a důslednost, když je třeba
  • měl/a by umět navazovat vztahy a získat si důvěru
  • důležitý je také reprezentativní vzhled

Co ti můžeme nabídnout?

  • motivující platové ohodnocení
  • práce na zajímavých akcích se zajímavými klienty
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost být u technologických novinek a nových produktů na trhu
  • zázemí silné společnosti, která je mezi předními dodavateli eventové techniky
  • kreativní práci na vymýšlení technického řešení akcí

Zaujala tě nabídka? Tak pošli CV na kancelar@startproduction.cz.

zavolejte nám
+420 222 716 604
nebo napište nezávazný dotaz →